lo2olkusz

Dom Pomocy Społecznej w Olkuszu

Wolontariusze II LO z Wielkanocnymi życzeniami w DPS

27 kwietnia odwiedziliśmy z tradycyjnym wielkanocnym koszykiem, gitarą i uśmiechami na twarzy znajomych pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu. Złożyliśmy świąteczne życzenia i wspólnie wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu Ani, Magdy, Moniki i Kasi.

Więcej…

Andrzejki 2012 w Domu Pomocy Społecznej

W miniony piątek tj. 30 listopada wolontariusze naszego Liceum zorganizowali zabawę andrzejkową dla pensjonariuszy w Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu. Jak zawsze uczniowie przygotwali słodki poczęstunek, a Karolina Kulig zrobiła dla wszystkich piękne maski karnawałowe. Wszyscy bawili się znakomicie, a parkiet do końca zabawy wypełniny był po brzegi. Na kolejną wizytę w DPS wolontariusze szykują się początkiem stycznia z Koncertem Pastorałek.
Zobacz zdjęcia z wizyty.

Pożegnaliśmy lato razem z mieszkańcami DPS

Po raz kolejny uczniowie naszego liceum wybrali się w odwiedziny do Domu Pomocy Społecznej. Tym razem nasze spotkanie miało nieco inny charakter niż zawsze. Ale zacznijmy od początku. Dnia 24 września zwarta grupa wolontariuszy razem z opiekunami p. A. Skibińską i p. A. Szymanek wyruszyła na pożegnanie lata wraz z pensjonariuszami.

Więcej…

Noworoczny koncert kolęd i pastorałek

Uczniowie naszego Liceum w ramach comiesięcznych wizyt w Domu Pomocy Społecznej zorganizowali w piątkowe popołudnie 20 stycznia br. piękny Koncert Kolęd i Pastorałek dla pensjonariuszy.

Więcej…

Andrzejki 2011 w Domu Pomocy Społecznej

W ostatni piątek listopada (25.11.2011r.) wolontariusze naszego Liceum zorganizowali dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu zabawę andrzejkową.

Więcej…

Dane kontaktowe

  • II LO im. Ziemi Olkuskiej
  • Tel.: (32) 643 04 42
  • Email: lo2.olkusz@gmail.com
  • Strona: www.lo2.olkusz.pl

O nas

II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu jest szkołą z niemal 25- letnią tradycją. Dla szkoły to niezbyt wiele, ale w tym czasie udało się nam osiągnąć dużo. Czytaj całość