Profilaktyka raka piersi

29 października klasy trzecie miały okazję wysłuchać wykład dotyczący profilaktyki raka piersi, który poprowadziła Pani Joanna Dyba. W szkole rozwieszono plakaty oraz przeprowadzono quiz wśród młodzieży dotyczący wiedzy na temat profilaktyki raka piersi.

Zwyciężczyniami quizu zostały: Anna Hrabia z klasy IIIC, Klaudia Trepka, Weronika Trepka i Klaudia Kurdziel z klasy IIA. Serdecznie gratulujemy! Dodatkowo klasa 3C brała udział w Marszu Różowej Wstążki, którego celem było popularyzowanie wiedzy o raku piersi oraz zachęcanie do wykonywania regularnych badań profilaktycznych. Zobacz zdjęcia z warsztatów.

Aleksandra Nurska