"Być aktywnym"

W „Dwójce” lubimy wszystko robić z rozmachem. 18 czerwca odbyło się wydarzenie plenerowe BYĆ AKTYWNYM będące podsumowaniem dwóch projektów: wolontariackiego „Młodzież w działaniu -olkuska szkoła liderów” oraz Spółdzielni Uczniowskiej - „Aktywni obywate = młodzi spółdzielcy”.

Znamienici goście, roześmiane dzieci, występy młodych olkuskich artystów, animacje, fitness, strzelnica, „ciastko za uśmiech”, smaczne przekąski, koncert RKM, a przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii - jednym słowem działo się!
Dziękujemy naszym gościom oraz wszystkim, którzy przyczynili się swoim zaangażowaniem, dobrym sercem i pomysłowością za uświetnienie imprezy i zapraszamy na kolejny event na Żeromskiego. Zobacz zdjęcia oraz krótkie migawki z eventu.

Agata Skibińska