lo2olkusz

Osiągnięcia naukowe 2009/2010

  • PDF

Osiągnięcia naukowe uczniów II LO w roku szkolnym 2009/2010

Filip Maśka klasa Ia

  • Laureat XVI Ogólnopolskiego Konkursu na pracę „Fizyka a ekologia”
  • Zakwalifikowany do etapu centralnego konkursu „Ocal okruchy historii - młodzież buduje muzea” w kategorii „Solidarność i opozycja” w kategorii „Solidarność i opozycja demograficzna”
  • I miejsce w kategorii Fizyka Środowiska” w VI Festiwalu Talentów Dzieci i Młodzieży

Michał Jaźwiec klasa IIa

  • Wyróżnienie na etapie centralnym w Konkursie Geograficznym „Geoplaneta”
  • Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie na pracę „Fizyka a ekologia”
  • Finalista etapu wojewódzkiego XXXIV Olimpiady Artystycznej w dziedzinie muzyki
  • III miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego „Fox”
  • III miejsce w powiatowym konkursie „Ofiarom Komunizmu”
  • II miejsce w powiatowym konkursie „Burza mózgów”
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie zawodoznawczym „Moja teczka zawodoznawcza”

Anna Mentel klasa IIIc

  • III miejsce w VII Małopolskim Turnieju Wiedzy o Teatrze

XXXIX Olimpiada Biologiczna:
Etap wojewódzki: wyróżnienie Marcin Drygała klasa IIId, Sebastian Łabuz klasa IIId, Agnieszka Rudzińska klasa IId

XXV Olimpiada Ekologiczna:
Etap wojewódzki: Monika Krawczyk klasa IId, Marcin Skiepko klasa IId, Aleksandra Żelazna klasa Id

Olimpiada Artystyczna:
Etap okręgowy: Karolina Jochymek klasa IIa; Marek Goliasz, Marcin Tkaczyk klasa IIIc, Adrianna Jastrzębska, Joanna Mitka klasa IIb.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:
Etap okręgowy: Wioletta Noworyta uczennica klasy IIIc

Konkurs na Recenzję Teatralną:
Etap powiatowy: I miejsce Patrycja Strzelec uczennica IIIc, II miejsce Marta Piłka, klasa IIIc; wyróżnienia – Joanna Kajda klasa IIIc, Kinga Barczyk klasa IIc

Konkurs Języka Angielskiego „Fox”;
etap powiatowy:
Klasy I:
I miejsce Albert Rosół
II miejsce Roksana Redel
III miejsce Katarzyna Wałowska
Klasy II:
I miejsce Damian Łaskawiec
II miejsce Agnieszka Kleban
III miejsce Michał Jaźwiec
Klasy III:
I miejsce Łukasz Minor
II miejsce Mariusz Sikora
III miejsce Monika Molęda i Wojciech Miska

Turniej Pierwszej Pomocy;
etap powiatowy:
III miejsce drużyna w składzie: Karolina Jochymek, Wojciech Kozioł, Maciej Będkowski, Mateusz Szewczyk, Michał Ćwik

Turniej Wiedzy o Pierwszej Pomocy;
etap powiatowy:
III miejsce Michał Ćwik

Poprawiony: piątek, 18 marca 2011 09:52

Kalendarz

grudzień 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Szczęśliwy numerek

6

Dane kontaktowe

  • II LO im. Ziemi Olkuskiej
  • Tel.: (32) 643 04 42
  • Email: lo2.olkusz@gmail.com
  • Strona: www.lo2.olkusz.pl

O nas

II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu jest szkołą z niemal 25- letnią tradycją. Dla szkoły to niezbyt wiele, ale w tym czasie udało się nam osiągnąć dużo. Czytaj całość