lo2olkusz

Marcin mistrzem powiatu w pływaniu

Znakomicie spisali się nasi uczniowie podczas pływackich Mistrzostw Powiatu. Zawodnicy startowali w sztafetach 8x50m stylem dowolnym oraz w konkurencjach indywidualnych. Sztafeta chłopców reprezentująca nasze liceum zajęła III miejsce. W konkurencjach indywidualnych na dystansie 50m stylem dowolnym bezkonkurencyjny okazał się Marcin Cembrzyński z klasy 3a.

Zdecydowanie pokonał swoich rywali zajmując I miejsce. Tym samym zapewnił sobie awans do zawodów wojewódzkich. Wśrod dziewcząt najlepszy rezultat uzyskała Anita Gałka z klasy 3c, zajmując II miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. Natomiast Aleksandra Barczyk z klasy 1a na dystansie 50m stylem dowolnym uplasowała się na III miejscu. Obie zawodniczki także uzyskały awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Pozostałe wyniki: Kornelia Wcisło kl. 2d - IV miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym, Michał Pietruszka kl. 2a - IV miejsce na dystansie 50m st.grzbietowym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie. Zobacz zdjęcia z zawodów.