Nauczyciele II LO w Olkuszu

Rada pedagogiczna II Liceum Ogólnokszałcącego w Olkuszu

Zdjęcie Imię i nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty Kontakt
mgr Izabela Cembrzyńska wychowanie fizyczne Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Andrzej Curyło matematyka, język niemiecki
mgr Grażyna Curyło język francuski
mgr Marta Dziura język angielski
mgr Agnieszka Grzebinoga język polski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Grzegorz Gumółka język angielski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Agata Kaliś język angielski
mgr Agata Wandzel-Kluczewska język polski
mgr Magdalena Kosno historia, wos, przedsiębiorczość Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Paweł Krawczyk matematyka, technologia informacyjna Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Rafał Krawczyk wychowanie fizyczne Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
ks. Krystian Lubiński religia
mgr Anna Olejniczak-Irla język niemiecki
mgr Wojciech Panek historia, geografia
mgr Marta Pasich język francuski, przedsiębiorczość Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Elżbieta Piotrowska język angielski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Urszula Skałbania biologia Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Agata Skibińska pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Iwona Sroka matematyka
mgr Marcin Stawinoga fizyka, informatyka Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Natalia Steczek język angielski
mgr Aleksandra Szymanek wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
mgr Barbara Świtlicka-Nowak geografia
ks. Łukasz Tkaczyk religia
mgr Katarzyna Tumiłowicz język polski
mgr Renata Wiśniowska chemia Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

październik 2017