Dzień Otwarty 2014

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu, nauczyciele i uczniowie szkoły serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w Dniu Otwartym naszej szkoły. 15 maja 2014r. (od godz. 9:00) przedstawione zostaną prezentacje proponowanych klas w naborze na rok szkolny 2014/2015.

Zapraszamy tych, którzy chcą rozpocząć naukę w naszym liceum, a także tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, co do wyboru szkoły.
Chęć udziału w prezentacji prosimy zgłaszać telefonicznie do sekretariatu szkoły (tel. 32 643-04-42).
Serdecznie zapraszamy.